İletişim

Şair Eşref Bulvarı No:6/B Çankaya İzmir (Eski İtfaiye Karşısı)

Daha Büyük Görüntüle

http://okulweb.meb.gov.tr/27/07/320369/images/telefon.jpg0 541 295 66 97

http://img03.blogcu.com/images/a/l/e/alesta/msn_1246220329.jpg izmirbilgisayartamir@hotmail.com

Messenger Kişi Listesine Eklemek İçin TIKLAYINIZ..


Ödeme Bilgileri / Banka Hesaplarımız


Yapı Kredi Hesap Bilgileri Şube  ………:Merkez………..Şube Kodu…: 117
Hesap….. .: 6650634 …Hesap Adı…..: Mustafa Pehlivan
 

MÜLAKAT SORULARI

banka sektörü,kendinizden bahsedin ailenizden bahsedin tarzı sorular cıkıyor,bizi ikna edebilirmisiniz sizi bu bankaya almamız icin dediler.

neden bankacılık kendinizi tanıtın bu pozisyon hakkında bilginiz varmı en önemlisi satış yapabilirmisiniz? hedefler sizi kasarmı? gibisinden bimülakat oldu.

hedef filan varmış heralde mesela ayda 5 k.kartı 4 bireysel emeklilik satabilirmisin bu zorlarmı sizi. neden bankacılık gişe memuru görevleribankacılık ürünleri hakkında temel bilgiler vs vs gibi sorular sordular

mulakata gırdım 2 kısı wardı once nasılsınız ıyımısınız gıbı bır konusmadan sonra sızı tanımak ıçın kendınız hakkında bılgı verırmısınız dıye soruyorlar nerelerde okudunuz askerlık durumunuz falan fılan ardından babamın esnaf olusundan dolayı garantı bankasıyla bulundugunuz yerde calısıyormusunuz gıbı sorular geldı ardından gıse yetkılısı sızce nedır dıye bır soru geldı dılımızın dondugunce cevap werdık fakat onemlı olan o anda satıs yapabılır mısınız gıbısınden bır soruyla karsılastım fatura odemeye gelen bır ksıye bıreysel emeklılık stabılır mısınız kredı kartı satabılır mısınız gıbı bır soru geldı dasha cok bulundugum yerın ekonomık durumu ve satıs hakkında durdular bunları cevaplarken mımıklerınız el kol hareketlerınız hatta oturusunuza kadar her seyı kontrol edıyorlar mulakatı yapanlar gayet rahat tavırları ıle sızlerı kızdırmak ve sabrınızı olcmek ıstıyorlar ama gayet sakın olun

mülkata katıldım keyifli rahat ve sıcak bir görüşmeydi 15 dk kişsel bilgiler neden bankacılık, işi tanıyıp tanımadıgınız,
sanırım neden bankacılık,gişe asistanı ne iş yapar,neden garanti bankası,garantı bankası hakkında ne biliyorsun,neden işinizden ayrıldınız gibi sorular soruluyomuş…kendini anlat dediler ve satış yapabilirmisin diye sordular

askerlıgımı neden uzun donem yaptıgımı neden bankacılık ıstedıgımı babamın esnaf olmasına ragmen neden garantı ıle calısmadıgını satıs yapabılecek mıyım yoksa yapamıyacakmıyım dıye sorular gelen bırının faturasını alırken ayrıca bıreysel emeklılık satmam gerektıgı hakkında neredeyse yarım saate yakın bır mulakattı satacaksın dıyor baska bır sey demıyorlar
garanti bankasından 2 bayan oluyo,yine cv üzerinden gidiliyo sohbet havasında geçmişdi benim görüşmem,üniv. hayatın nasıl geçti neler yaptın? satışda tecrüben var mı?yapabilirmisin? gibi sorular,satış yapabileceğine inanırlarsa işin olmuştur
neden bankacılık kariyer hedefiniz yapıcagınız işi tanıyormunuz gibi sorulara hazırlıklı olun.
tekli mülakat önce kendinizi tanıtmanız mezuniyetiniz yaşınız aileniz deneyimleriniz, daha sonra bankacılık hakkında bildikleriniz mesela gişe ne yapar die sordular bana. ve hedefleriniz klasik olarakta neden bankacılık ve neden garanti. tavsiyem garantinin kuruluşu misyonu vizyonu ödülleri, şube sayısı gibi şeyler hakkında bilgin olursa hem mülakatta bunlarla süsleyerek bilinçli olduğun izlenimini verirsin. ayrıca satış ve müşteri odaklı olmalı tüm konuşmaların çünkü garanti gişeye de belirli hedefler veriyor satış konusnda bunu bildiğini ve kesinlikle yapabileceğini onlara hissettir.

MÜLAKATTA İŞİNİZE YARAYACAK GARANTİ HAKKINDAKİ BİLGİLER

1951 yılında Sayın Ayhan Şahenk tarafından inşaat sektöründeki yatırımlarıyla temelleri atılan Doğuş Grubu, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen

Garanti Bankası’nın 2008 Yılında Konsolide Net Kârı 1 Milyar 891 Milyon 178 Bin Tl’ye Ulaştı. 2007’de Sigorta İştiraklerindeki Hisse Satışları ve Saklama Hizmetlerinin Satışından Elde Ettiği Tek Seferlik Gelirler Hariç Tutulduğunda, Garanti’nin Kârı 2008’de Yıllık Olarak Yüzde 15 Artış Gösterdi.

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, yıllar içinde sürekli artan başarı grafiğiyle bugün Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası* konumundadır. Kurumsal bankacılık, özel bankacılık, ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında faaliyet gösteren Garanti, müşteri odaklı bir yaklaşımla, kaliteden ödün vermeksizin çok yönlü finansal hizmetler sunmaktadır.

Hızlı büyüme trendini sürdürmeyi hedefleyen Garanti’nin, yurtiçinde 697 şubesi ve 16.300’ü aşan çalışanı vardır. Banka, yurtiçindeki organizasyonunun yanı sıra yurtdışındaki Lüksemburg, Malta ve Kıbrıs şubeleri; Şangay, Londra, Moskova, Düsseldorf temsilcilikleri
Garanti’nin en başarılı olduğu alanlardan biri kredi kartlarıdır. Bugüne dek pek çok ilke imza atan Garanti, 6,5 milyon kredi kartına hizmet sunan dev bir ödeme sistemleri altyapısını yönetiyor.

Garanti, Türkiye’nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartı Bonus’u, 2000 yılında pazara sundu.

Aynı yıl Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, kart sahiplerine harcamaları karşılığında uçuş mili kazandıran Shop&Miles’ı hizmete sundu. 2004’te Shop&Miles’ın tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra, üyelerinin özel hayatlarına daha fazla vakit ayırmaları ve keyifli zaman geçirmeleri için çözümler sunan shop&miles&club’ı geliştirdi.

Garanti, 2006 yılında, faydaları iyi analiz eden, kendi tercihlerine göre yaşayan ve yenilikleri yakından izleyen müşterileri için Flexi’yi tasarladı.

Garanti, 2006’dan bu yana, Türkiye’de American Express Centurion Line ve Business kartlarını verme ve üye işyeri kabul etme yetkisine sahip tek banka konumunda bulunuyor. Aynı yıl, MasterCard’ın ödeme sistemlerinde dünya çapında devrim yaratan, düşük bedelli harcamalar için sunulan “Öde-Geç” uygulaması, Avrupa’da ilk kez Garanti’nin Bonus Trink kredi kartıyla hayat buldu. 2007 yılında ise Garanti, yine Avrupa çapında bir ilke imza atarak, kredi kartlarını alışılmış formundan çıkartarak, kol saati, etiket ve anahtarlıklara taşıdı.

2006 yılında sosyal sorumluluk kapsamında Türkiye’de ilk kez “Kadın Girişimcilere Destek Paketi” ile Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’yle (KAGİDER) birlikte finansman desteğinin yanında kadınlara özel eğitim programları, yarışmalar düzenlemeye ve toplantı organizasyonları yapmaya devam etmekteyiz.

Garanti, bünyesinde oluşturduğu kurumlarla (Platform Garanti Güncel Sanat Merkezi, Garanti Galeri, Osmanlı Bankası Müzesi), toplumun kültürel birikiminin yanı sıra kendi kurum kültürünü de geliştirmeyi amaçlıyor.

İlklerimiz
• “Öğlen Açık Banka” uygulamasını başlatan ilk banka (1995)
• USCP (US Commercial Paper) ihracını gerçekleştiren ilk Türk bankası (1996)
• “Cumartesi Açık Banka” uygulamasını başlatan ilk banka (1996)
• Yabancı para çek alacaklarının menkul kıymetleştirilmesini gerçekleştiren ilk Türk bankası, birden fazla döviz cinsi kullanılması konusunda dünyanın ilk bankası (1997)
• Türkiye’nin anında / gerçek zamanlı hizmet sunan ilk çok şubeli özel bankası (1997)
• Türkiye’ye özgü bir finansal tedarik zinciri yönetimi ürünü olan kredili doğrudan tahsilat sistemlerinin ilk uygulamasını gerçekleştiren banka (1997)
• İnternet üzerinden ticaret yapmak isteyen sanal mağazalara en yeni ve etkin ödeme sistemi çözümlerini sunan SET uyumlu işlemi, Türkiye’de ilk kez (dünyada yedinci, Avrupa’da dördüncü) gerçekleştiren banka (1998)
• Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi ([Linkleri görebilmek için Premium Üye olmalısınız.] ) (1999)
• Dünyada ihracat alacakları seküritizasyonunu yapan ilk banka (1999)
• “Sanal POS” sistemini sunan ilk banka (1999)
• Türkiye’nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartı Bonus Card (2000)
• Türkiye’nin ilk sanal kredi kartı (2000)
• Uluslararası piyasalarda ikincil halka arzı yapan ilk Türk bankası (2000)
• Türkiye’de yaşayan yabancıların bankacılık işlemi yapabilmeleri için ilk kez tüm dağıtım kanallarından İngilizce bankacılık hizmeti (Expat Banking) (2001)
• Bonus Card’dan, Türkiye’nin ilk ve tek çip okuyusu (chip-reader) (2002)
• 3D secure güvenlik altyapısını, kredi kartları için kendi geliştiren ilk banka (2003)
• Türkiye’de İş Bankası’yla birlikte Ortak POS uygulamasını başlatan ilk 2 bankadan biri (2004)
• Cep telefonuyla havale hizmeti Cepbank uygulamasını başlatan dünyadaki ilk banka (2005)
• Flexi Card’la esnek kredi kartı özelliğini müşterilere sunan ilk banka (2005)
• Üye işyerleri üzerinden kurum ödemelerini (Utility Payment) yaptırabilen ilk banka (2006)
• Türkiye’de ilk web tabanlı tedarikçi finansmanı sistemi Garanti İskonto (2007)

Avrupa’da en iyi banka olmak.Misyonumuz Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle;
• Müşterilerimize,
• Hissedarlarımıza,
• Çalışanlarımıza,
• Topluma ve çevreye
kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır.

07 Şubat 2009 Garanti Masters Özel Bankacılık, “Best Local Private Bank” seçildi. Garanti Masters Özel Bankacılık, bankacılık ve sermaya piyasaları konusunda dünyanın önemli otoritelerinden Euromoney tarafından “Best Locak Private Bank” seçildi.

26 Kasım 2008 Garanti, “Yılın Bankası” seçildi.Garanti Bankası, Financial Times’ın yayımlandığı, bankacılık sektörünün en etkin ve prestijli yayınları arasında yer alan “The Banker” dergisiden, “Yılın Bankası” (The Bank of the Year 2008) ödülünü aldı.

15 Kasım 2008 garanti.com.tr “Dünyanın En İyisi” seçildi.Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen “Dünyanın En İyi Bankaları” değerlendirmesinde 2 ödüle layık görüldü.

BİREYSEL BANKACILIK

YAŞAM EVLERİ BANKACILIĞI : 1 )mini bank: Çocuğunuzun hayat karşısında güçlü durabilmesi, istediği eğitimi alabilmesi için size bir önerimiz var:
Size en yakın Garanti şubesine uğrayarak, onu Garanti Mini Bank üyesi yapın.
2 )g bank: g’bank, 12-18 yaş arası gençlerin üye olabildiği, gençlere fırsatlar, indirimler ve sürprizler sunan, tam gençlere göre bir banka!
3) üni bank: Ünibank’la, günlük hayatında zamanını alan birçok bankacılık işlemini artık daha kolay ve hızlı gerçekleştirebileceksin.
Çünkü Ünibank ürünleri ve hizmetleri sana özel tasarlandı!
ELMA Hesabı Hesabınıza para girişi olduğunda veya maaşınız Garanti’deki vadesiz hesabınıza yattığında, ELMA Hesabı, hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan, hesabınızdaki parayla B tipi ELMA Likit Yatırım Fonu alır, paranız ve maaşınız o gün para kazanmaya başlar.

Yatırım Uzmanı Garanti Her konuda olduğu gibi yatırım konusunda da ihtiyaç ve isteklerinize öncelik veren, sizi anlayan bir banka olma hedefi ile yola çıktık. Bu amaçla şubelerimizdeki Müşteri İlişkileri Yöneticilerimizin yetkinliklerini artırdık, sunduğumuz ürün, hizmet ve süreçlerimizi zenginleştirdik.

Yeni başladı yatırım uzmanlığı şubelerde reklamı var yeni çıkan Kredi Kartları Garanti Bankası kredi kartları hem ayrıcalıklı ve avantajlı alışverişler sunuyor, hem de hayat tarzınıza en uygun seçimi yapma imkanı tanıyor. Dilerseniz para kazandıran ve bol seçenekli taksit imkanı sunan, “bedavası en bol” Bonus Card’ı, dilerseniz alışveriş yaptıkça mil kazandıran Shop&Miles’ı tercih edebilirsiniz. Sıradışı yaşam tarzınıza en çok uyan ve sosyal hayatınızı sizin için kolaylaştıran ek hizmetlere sahip olmak istiyorsanız &club’ı çok seveceksiniz.”Kart taşımak istemiyorum” diyorsanız, o zaman Sanal Kredi Kartları tam size göre!

Paracard Paracard, Garanti Bankası’nın ATM ve alışveriş kartıdır. Paracard ile yaptığınız tüm alışverişlerde bonus kazanırsınız. Üstelik Bonus işyerlerinde yaptığınız alışverişlerde daha fazla bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonuslarla bedava alışveriş yapabilir veya birikmiş bonuslarınızı Bonus Card’ınıza aktarabilirsiniz.
Bireysel Emeklilik Şimdi bugündesiniz… Geleceğiniz tam karşınızda! İki seçeneğiniz var. Ya öylece durup hayatın sürprizleriyle karşılaşmayı beklersiniz, ya da hızlı davranıp mutlu bir gelecek için Garanti Emeklilik ile ileriye doğru birkaç adım atarsınız. Çünkü geleceğinizi garantiye almak için ihtiyacınız olan tüm destek Bireysel Emeklilik Sistemi’nde. Garanti Emeklilik

Fatura Ödemeleri
Elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, Kablo TV, Dijital TV faturalarınızı ödemeyi unutuyorsanız, Garanti Bankası’na otomatik ödeme talimatı vererek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca kolayca tanımlatacağınız Avans Hesap ile hesabınızda yeterli para olmasa bile tüm otomatik fatura ödemeleriniz gecikmeden ödenecektir. Otomatik ödemede bir aksilik olursa, gecikme faiziniz de bizim tarafımızdan ödenecektir.Garanti İnternet Şubesi müşterisiyseniz faturalarınızı tesisat numarası ile İnternet Şubesi’nden de ödeyebilirsiniz.

Garanti Masters Özel Bankacılık
Özel Bankacılık Fonları
Özel Bankacılık B Tipi Tahvil Bono Fonu
Özel Bankacılık B Tipi Değişken Fon
Özel Bankacılık A Tipi Değişken Fon
Masters Emeklilik Planı
Masters Card
Garanti Masters müşterilerimiz olarak her konuda ayrıcalıklısınız. Garanti Masters kredi kartınız, & Club hizmetlerine ait yıllık ücretin Garanti Bankası tarafından karşılandığı, özel bir Shop Miles kartı. Bu kartla tüm & Club ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

KOBİ Bankacılığı
AB Destek Paketi Esnaf Destek Paketi Kadın Girişimci Turizm İmalat Sanayi Hizmet Tarım Taksi Gıda Toptancıları İhracat Eğitim Mobilya Lojistik Oto Yan Sanayii Eczane KOBİ’lere Özel Proje Kredileri
Kredi Kartları Ticarı kredi kartlarıyla mı ilgileniyorsunuz? Merak etmeyin, Türkiye’nin “işe en çok yarayan” Ticari Kredi Kartı da Garanti’de!Ama eğer “Kart taşımak istemiyorum” diyorsanız, o zaman Sanal Kredi Kartları tam size göre!
Ticari BankacılıkEximbank Kredileri Akreditif İhracat Factoring’i Prefinansman Kredileri Ülke Kredileri Kabul / Aval Kredileri Yurt Dışına Havale Gönderme Harici Garantiler Yurt Dışı Firma İstihbaratı
LeasingLeasing (Finansal Kiralama), kiracının (Yatırımcı) ihtiyaç duyduğu, beğenip seçtiği, pazarlığını yaptığı ve tüm teknik özelliklerini uygun gördüğü makine, ekipman, yatırım malı veya diğer malların, leasing şirketi tarafından kiracının anlaştığı 3. kişilerden satın alınarak, kiracıya malın teslim edilmesini öngören bir anlaşmadır.
FactoringFactoring, kesintisiz nakit akışını ve bir işletmenin faaliyetlerini aksamadan yürütmesini sağlayan önemli bir unsurdur. Satışların artması daha fazla kar getirdiği gibi, daha fazla işgücü, hammadde, ekipman gereğini de ortaya çıkarır.
Ticari Kredi Kartları Ticari Kredi Kartları, firmanızın gerek kendi harcamalarını, gerekse çalışanların firma adına yapmış olduğu harcamaları kontrol altına almasını, kolay takip etmesini ve nakit akışlarını düzenlemesini sağlar.

Kurumsal Bankacılık
Kredi KartlarıBonus CardFlexi CardShop&Milesshop&miles&clubAmerican Express Card
Ticari Kartlar: Ticari Kredi Kartları Hakkında American Express Business Card Bonus Business Card Corporate Card Shop&Miles Business Card Filo Card Ortak Kart
Sanal Kredi Kartları: Sanal Kredi Kartları Hakkında
Sanal Kredi Kartları, asıl kredi kartınıza bağlı bir ek kart olarak oluşturulan, limitini kendinizin belirlediği ve telefon veya İnternet üzerinden güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan sanal kartlardır. Dilerseniz Bonus Sanal Card, dilerseniz Shop&Miles Sanal Card kullanabilir, İnternet’te güvenli alışveriş yaparken de ödül ve taksit ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Mortgage Ürünleri
Mortgage Uzmanı Garanti, farklı istek ve ihtiyaçlarınızı can kulağıyla dinledi. Üstünde uzun uzun çalıştı. Size en uygun mortgage seçeneklerini, özenle, birer birer hazırladı. İşte en çok tercih edilen mortgage ürünlerimiz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir